Header Ads

Sportsko takmičenje
Naša škola je ove školske godine bila organizator sportskih takmičenja. Učenici su se takmičili u odbojci, fudbalu i stonom tenisu.

U sportskoj sali „Partizan“ održalo se takmičenje u ženskoj odbojci i stonom tenisu, na stadionu „Blatuša“ održalo se takmičenje u fudbalu, a u školskoj sportskoj sali na Klancu takmičenje u muškoj odbojci. Ove godine naša škola nije imala mušku odbojkašku ekipu, ali naše odbojkašice su zato ostvarile zavidan rezultat – 2. mjesto.

U stonom tenisu smo takođe ostvarili odlične rezultate. Nikola Ćurić IX2 osvojio je 2. mjesto, a Mijo Matanović VIII2 3. mjesto. Učenica Amela Kurtalić VIII1 osvojila je 3.mjesto u konkurenciji djevojčica.

Vrhunac ovogodišnjih sportskih takmičenja bilo je proglašenje najbolje odbojkašice takmičenja, a zavidnu titulu jednoglasno je osvojila naša učenica Azra Šadić VIII2.

Čestitamo Azri, ali i svim takmičarima na sportskom duhu i osvojenim rezultatima.