Header Ads

Okrugli stol o miru, nenasilju i nacionalnoj toleranciji


U našoj školi je dana 25.5.2017. godine održan ogrugli stol o miru, nenasilju i nacionalnoj toleranciji. Ogrugli stol je organiziralo Udruženje žena „Okrugli stol“ Brčko distrikta Bosne i Hercegovine.
 
U suradnji s našom školom organizatori su govorili o vjerskoj toleranciji u Brčko distriktu, osobito o toleranciji u školama i među mladima.
 
Almerija Petrović, predsjednica Udruženja žena „Okrugli stol“ Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, rekla je da je ovaj projekt zamišljen kako bi se što više približilo djeci, ali ujedno kako bi se i obitelj uključila u odgoj djece zajedno sa školom.
 
Naši učenici znatiželjno su slušali izlaganja i iskustva vjeroučitelja, roditelja i stručnih suradnika u školi te se nadamo da u budućnosti nećemo više svjedočiti vjerskoj mržnji i netoleranciji.