Header Ads

Veličanstveni uspjeh učenika naše škole na festivalu "Dječija mašta može svašta"

Fotografija: www.nula49.comU subotu, 24.2.2018., u sali II osnovne škole Brčko distrikt, naše učenice su se takmičile na školskom turniru u odbojci i ostvarile zapažen rezultat, drugo mjesto, te se ovim putem zahvaljujemo učenicama i nastavniku Ognjenu Duriću na promovisanju IV osnovne škole Brčko distrikt BiH u oblasti sporta.
U subotu, 3.3.2018., u sali Gimnazije „Vaso pelagić“ Brčko distrikt BiH, održan je 14.-i tradicionalni festival „Dječija mašta može svašta“, na kojem su naši učenici ostvarili zapažene rezultate u likovnom, literarnom i muzičkom stvaralaštvu.
Menadžment škole se ovim putem želi zahvaliti učenicima, koji su svojim odličnim nastupima doprinijeli promovisanju IV osnovne škole Brčko distrikt BiH:
1.     Prva nagrada za likovno stvaralaštvo: Elvira Sejdić (IX2),
2.     Druga nagrada za literarno stvaralaštvo: Danica Radojević (IX1),
3.     Treća nagrada za literarno stvaralaštvo: Mirjana Šarić (VII1) i
4.     Druga nagrada za interpretaciju u muzičkom programu kao solista: Alisa Sejdić (VI2).
Grand PRI, najprestižnija nagrada,  festivala „Dječija mašta može svašta“ osvojila je naša učenica Dijana Vujić (VI2).
Pohvaljujemo i ritmičku grupu IV osnovne škole za pjesmu: „Noć leptira i vila“, te hor IV osnovne škole kao prateći festivalski hor.