Header Ads

100-ti dan đaka prvaka
Danas su u našoj školi učenici prvih razreda obilježili stoti dan nastave. Učenici su se predstavili prigodnim programom gdje su pokazali ono što su naučili u proteklih sto dana. Nizale su se jedna za drugom recitacije, pjesme i ples. Prvačići su uživali u druženju sa maskotama Miki i Mini, i ovom prilikom se zahvaljujemo našim učenicima Branislavu i Vladimiru koji su bili u kostimima Mikija i Minija. Učiteljice su svoje đake nagradile medaljama, diplomama i poslasticama, a direktor Zumka Grabus se zahvalila učenicima, učiteljicama i stručnim saradnica na saradnji i posvećenosti radu u ovoj školskoj ustanovi, sa napomenom da su nakon dvadeset godina po prvi put upisana tri prva razreda, što govori o našem radu i posvećenosti učenicima ove škole. Ovo je jedan od dokaza zašto je  JU IV osnovna škola Brčko najbolja u gradu!